Esmaspäev, 18. juuni 2018       

ESILEHELE

english »    

UUDISED
KOOLITUSED
Männirahu Mõttemaja
LAAGER RISKILASTELE
  - Laagri tutvustus
  - Toetajad
PROJEKTID
  - Käimasolevad
projektid

TUGIISIKU ABIMATERJALID
PROGRAMMID
  - ALT Bumerang
  - ALT Teine Tee
  - Ohvriempaatia
KONVERENTSID
ARTIKLID
TEADUSARTIKLID
PÕHIKIRI
 - Majandusaasta
aruanded

 - Eetikakoodeks
PARTNERID
ALBUM
ESITA KÜSIMUS
JUTUTUBA
INTRANET
KONTAKT
KOMPETENTSIKESKUS


Külastusi: 584228

UUDISED

15.DETSEMBRIL TOIMUB PROJEKTI "VABAÜHENDUSTE KOOSTÖÖ TURVALISUSE TÕSTMISEKS" RAAMES ÜHISKONNA TURVALISUSE TEEMALINE ÜMARLAUD

Projekt „ Vabaühenduste koostöö turvalisuse tõstmiseks" üldine pikaajaline eesmärk on terve, moraalne ja turvaline ühiskond, kus kodanikualagatusel ja vabaühendustel on oluline koht kogukondade integreerijana ning vaimse tervise edendajana.

Projekti ülesanne on kriminaalpreventsiooni ja sotsiaalse rehabilitatsiooniga tegelevate organisatsioonide võrgustiku moodustamine, mille tegevus kasvataks sotsiaalset kapitali restoratiivse õiguse ja sotsiaalse kriminaalpreventsiooni edendamise ning rakendamise kaudu.

Võrgustiku moodustamine ning edasi aktiivne koostöö on abiks kodanikuühiskonna arengule tervikuna. Võrgustikku koondunud isikuid ja ühendusi seovad restoratiivse õiguse põhimõtted ning soov ennetada ja vähendada kuritegevust, mis on eelduseks turvalisema ühiskonna tekkele.

Projekti esimeseks tegevuseks on võimalike huvitatud osapoolte ümarlaud, et kaardistada ootused ning jagada eelnevaid kogemusi ja teadmisi, et võimalikult efektiivselt kujundada edaspidiseid tegevusi. Ümarlaud toimub 15.detsembril 2008, Rahvusraamatukogus. Algusega kell 11.00.