Esmaspäev, 18. juuni 2018       

ESILEHELE

english »    

UUDISED
KOOLITUSED
Männirahu Mõttemaja
LAAGER RISKILASTELE
  - Laagri tutvustus
  - Toetajad
PROJEKTID
  - Käimasolevad
projektid

TUGIISIKU ABIMATERJALID
PROGRAMMID
  - ALT Bumerang
  - ALT Teine Tee
  - Ohvriempaatia
KONVERENTSID
ARTIKLID
TEADUSARTIKLID
PÕHIKIRI
 - Majandusaasta
aruanded

 - Eetikakoodeks
PARTNERID
ALBUM
ESITA KÜSIMUS
JUTUTUBA
INTRANET
KONTAKT
KOMPETENTSIKESKUS


Külastusi: 584234

UUDISED

INFORMAL GATE MENTORING PROJEKTI TULEMUSED JA LÕPPVÄLJUDID

Sotsiaalvõrgustik informaalsetele mentoritele on loodud Facebooki (FB) baasil (kasutame lehte Informal Gate Mentoring). Otsustasime FB kasuks, sest tegu on kasutajasõbraliku, ligipääsetava ning laialt levinud sotsiaalvõrgustikuga, millel puuduvad piirangud, mis oleksid kaasnenud algselt planeeritud tarkvaraga.

EL-ülene võrgustik on algse projektimeeskonna poolt loodud ning oleme valmis sellesse kaasama ka teisi osapooli, kasutades selleks nii projekti FB lehte kui ka kodulehte pikema aja vältel. See annab rohkematele inimestele erinevatest EL riikidest võimaluse huvi korral kontakteeruda ning infot jagada.

Rahvusvahelise mentorluse struktuur on üldjoontes paika pandud ning see baseerub partnerite omavahelisel nõusolekul ning kokkuleppel selle rakendamiseks vajaduse korral.

Õppimisringide jaoks kasutame samuti IGM FB lehekülge. Otsustasime kasutada Internetipõhist lähenemist, sest treeningmaterjali piloteerimine leidis aset eri riikides erinevatel aegadel ning sellist lahendust kasutades oli võimalik infot vahetada pikema aja vältel paaritunnise kohtumise/Skype-kohtumise asemel.

Eluratta nimeline tööriista kasutatakse nii mentorlusprotsessi alguses kui periooditi selle edenedes, et mõõta osalejate arengut.

Välja on töötatud nii treeningstruktuur, treeningmaterjal kui ka koduleht, mille kaudu on võimalik projekti kohta infot saada ning meeskonnaga kontakteeruda.

Projekt lõppes 2013 aasta septembris.

Uudise lisas: Keili Kollamaa

 

Koolitusmaterjalide kohta saab infot crimeless@crimeless.eu

Projekti koduleht on: http://www.igm4u.net/

 

Projekt on saanud toetust Elukestva õppe programmist >>