EDULOOD

Kliendi ema:

Hea Keili, Remet ja Arvo

Tahan Teid südamest tänada selle eest olete mulle ja mu pojale läbi pikkade aastate toeks olnud võitluses tema nakosõltuvusega. Eriti hindan Teie juures seda, et vaatamata kõigele olete alati toeks olnud ja ei ole andud hinnangut ja sildistanud.

Ühiskond suhtub narkomaanidesse ja HIV positiivsetesse, kui viimasesse inimrämpsu, kelle peale ei peaks riik ja ühiskond midagi panustama. Seetõttu olen elanud kõik need aastad väga suure pinge all ja kõige eest üritanud seda probleemi varjata aga Teiega saan rääkida avameelselt mitte midagi ilustamata kogu selles lõputa õuduses, mida endast narkomaania kujutab. Teie puhul tajun kuidas te siiralt rõõmustate iga sõltlase edusammude puhul. Kardan, et ilma Teie olemasolu ja toeta ei oleks mu poeg enam elus ja alati olete ka mind toetanud kui olen katki minemise ja käega löömise äärel olnud.

Tean, et selles võitluses on võitjaid vähe aga seda suurem on rõõm edulugude puhul.

Remet tänan Sind, et oled alati mu poja jaoks olemas olnud ja aidanud teda ka siis kui mina olen olnud murdunud ja kõigele käega löönud.

See töö mida Sa sõltlastega teed on imeline ja loodan, et Sul jätkub tahet ja jaksu seda teed edasi käia.


Pavel räägib enda elust sõltlasena. Meie tublid tugiisikud Remet ja Võimo aitasid tal jõuda Lootuse Külla. Täna saab ta enda eluga hakkama! Koostöös kasvab jõud! Palju edu Pavelile! Kel huvi, vaadake al 25 minutist.
http://etv.err.ee/v/f1f6e04d-5c62-4db9-9270-dd95b2b51251