UUS! Tugiisik vanglast vabanejatele. Baaskoolitus sügisel 2015.

Balti Kriminaalpreventsiooni Instituut pakub jätkuvalt tugiisikuteenust vanglast vabanejatele Harjumaa, Ida-Virumaa ning Läänemaa piirkondades. Seoses teenuse laienemisega otsime meie meeskonda uusi tugiisikuid. Tugiisikuks saamise eelduseks on 40-tunnise baaskoolituse läbimine. Sobiv kandidaat on huvitatud vanglatööst, valmis väljakutseteks ning omab piisavalt vaba aega, et pärast koolituse lõppu ka reaalselt tööle asuda.

Koolituse ja edasise töö aluseks on restoratiivse õiguse põhimõtted. Koolitusel käsitletakse lisaks veel teisi sihtrühmaga töötamises olulisi teemasid nagu manipuleerimise, valetamise, õpitud abituse ja läbipõlemise märkide äratundmine, antakse ülevaade vabanejatele pakutavatest toetustest ning teenustest, selgitatakse diakooniatöö ning hingehoiu põhimõtteid ning käsitletakse julgeoleku ja üldise turvalisuse küsimusi vanglakeskkonnas.

Koolitus on jaotatud kolmele nädalavahetusele, julgeolekukoolitus toimub osalejatele sobival tööpäeval Tallinna Vangla territooriumil.

Huvitatutel palume registreerumiseks või lisainfo saamiseks ühendust võtta helistades telefonil 56627356 või meilitsi aadressil eva.uprus@gmail.com. Esimesed koolituspäevad on juba oktoobris!

  

 

 

 

Muudetud: 2015-09-01 21:05:34